LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz

Klub Sportowy „KS Orzeł Międzyrzecz” został utworzony 26 sierpnia 2011 roku przez członków Stowarzyszenia Sportowego MOSIW Międzyrzecz i byłych członków klubu MKS MOW „Orzeł” Międzyrzecz.
Drużyna została zarejestrowana w Lubuskim Związku Piłki Siatkowej i zgłoszona do III ligi rozgrywek najniższego szczebla seniorskiego w województwie na sezon 2010/2011.

Kadrę zawodniczą stanowili głównie byli gracze I ligowego Orła. Wygrywając lubuską grupę III ligi oraz turniej półfinałowy, Klub Sportowy „KS Orzeł Międzyrzecz” bez większych problemów awansował do II ligi piłki siatkowej. Do dziś w szeregach klubu występują zawodnicy, którzy bezpośrednio przyczynili się do tego sukcesu. Z roku na rok stajemy się coraz mocniejszą siatkarską marką w zachodniej Polsce, dzięki czemu nawiązaliśmy współpracę m.in. z Bankiem GBS w Międzyrzeczu (który od kilku lat jest sponsorem tytularnym), firmą Janas Logistics ze Skwierzyny, a także wieloma mniejszymi firmami działającymi w całym województwie.

Największy sukces LBS Bank „KS Orzeł Międzyrzecz” odniósł w sezonie 2017/2018, kiedy to był jednym z dwóch  niepokonanych zespołów na polskich siatkarskich parkietach. Także w tym samym sezonie był niekwestionowanym liderem w swojej grupie wygrywając rundę zasadniczą, fazę play off i awansując do turnieju półfinałowego, a następnie do turnieju finałowego. Ostatecznie LBS Bank „KS Orzeł Międzyrzecz” znalazł się wśród sześciu (na 60 startujących) najlepszych II ligowych zespołów w Polsce.

W sezonie 2018 / 2019 nasz zespół ponownie zdecydowanie wygrał swoją grupę i do fazy play off przystępował jako najwyżej sklasyfikowany zespół po rundzie zasadniczej.Ostatecznie LBS Bank „KS Orzeł Międzyrzecz” dostał się do turnieju półfinałowego gdzie zajął 4 miejsce i został sklasyfikowany wśród dwunastu najlepszych II ligowych zespołów w Polsce.